JAK ZAČÍT?

Promítat filmy z nabídky projektu CinEd můžete zcela zdarma. Stačí splnit níže uvedené podmínky.

Co je nutné pro zapojení do projektu? 

1/ registrace na platformě cined.eu (prosím klikněte)

Účet si zvládnete snadno vytvořit na portále cined.eu. Uživatelský tutoriál naleznete zde. Více informací vám ráda poskytne koordinátorka projektu Eva Spilková na eva.spilkova@acfk.cz nebo telefonicky na čísle 604 274 580.

2/ vyplnění registračního formuláře ON LINE​

Ověřovací a doplňující registrační formulář vám bude automaticky zaslán po prvotním vytvoření uživatelského účtu – respektive jeho žádosti. Po doručení tohoto on line formuláře koordinátorce Vám bude aktivován účet pro zpřístupnění filmů na cined.eu.

3/ uspořádání dvou filmových projekcí ​CinEd v jednom školním roce – kontaktujte naše tutory, pokud si nejste jistí výběrem filmu, metodikou, pedagogickými nástroji či aktivitami po projekcích – jsme tu pro Vás! viz sekce KONTAKT 

4/ doporučujeme proškolení uživatelů platformy na některém z našich seminářů – (viz sekce Aktuality, kde naleznete termíny prezentací a školení CinEd – pro registrované uživatele vždy zdarma)

Po dokončení registrace a aktivaci účtu už můžete naplánovat konkrétní projekce a výuku.

Filmy i metodické materiály jsou k dispozici on-line na webovém portálu cined.eu

Rádi vám aktuální nabídku pošleme i mailem, v případě, že materiály ještě nejsou v mezinárodním grafickém zpracování on line, avšak  jejich překlad i s obrazovou průpravou již existuje. Prosím obraťe se na nás s konkrétním požadavkem titulu filmu na eva.pilkova@acfk.cz.