Projekce Modrého tygra s režisérem Petrem Oukropcem

16
Říj
Projekce Modrého tygra s režisérem Petrem Oukropcem
18:00
16-10-20

Jak to dopadne, když se  spojí věhlasná galerie, výtvarná tvorba, rostlinstvo, velký Baobab a na něm zavěšené literární skvosty, projekce filmu s  jedním tvořivým panem režisérem?

Možná nám před očima vyroste džungle plná umění, vrnění, povídání, tvorby, možná nám o to všem pošeptá do ouška Modrý tygr!  Bude velký, nebo malý, tlustý, nebo špičatý, zubatý, či z kousku plyše?  Jaký je ten váš?

Chcete-li se zeptat pana režiséra i vy, třeba kde se Modří tygři rodí, nebo jestli má rád mléko studené či teplé, kam rád tygr kouše herce, zkrátka na cokoliv, přijďte za námi, s naší lektorkou Martinou Voráčkovou budeme vyhlížet Modrého tygra, ukrytého v sále a možná vběhne i na leckteré plátno…

CinEd vzdělávací projekce filmové výchovy proběhne v rámci Muzejní noci 16/10/2020 v 18h, v Západočeské galerii.

Pozor! V zahraničních i českých školách leze Panthera tigris caeruleus, neboli Tygr modrý, již pravidelně do školních lavic a tříd. Stává se poté, že přede ligu největší oblíbenosti (třída, ne tygr)! Vleze i k vám? Nafilmujte si s námi svého tygra. CinEd tým přijede rád i na vaši školu s animačními dílnami a povídáním o leckterých filmech.

Přinášíme evropské filmy do škol, přijďte se podívat na naši práci a třeba se i zapojit. Vrrrrrrrr